Anasayfa » El Ayak Bakımı » Ayak ve Bacak Bakımı » Bacak Sıkılaştırma Losyonu Nasıl Kullanılır?

Bacak Sıkılaştırma Losyonu Nasıl Kullanılır?

Haziran 30, 2015 5:12 pm Kategori: Ayak ve Bacak Bakımı Yorum bırakın
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Vücudun en önemli uzuvlarından olan bacaklarınızın sıkı ve güzel görünmesi için bacak sıkılaştırma losyonu kullanmanın incelikleri burada…

Bacaklar da vücudu güzel gösteren en önemli uzuvlardan. Bacakların diri, güzel ve sağlıklı görünmesi için bacak sıkılaştırma losyonu kullanmanın püf noktaları bu yazımızda..

bacak_sikilastirma455

Cildi kırışıklıklara karşı korumak için her zaman sıkılığına özen göstermeniz gerekiyor. İncecik bir fiziğe sahip olsanız bile bacaklarınız sarkık derili, gevşek ve yumuşak olabilir. Bacak sıkılaştırma losyonu kullanarak küçük mucizevi dokunuşlarla daha dinç, zinde ve ince görünmek sizin elinizde.

sıkı1467

Bacak sıkılaştırıcı losyonların doğal olarak üretilenleri hem daha sağlıklı hem de daha kalıcıdır. Sizde doğal olanları tercih etmelisiniz. Bu losyonlara ek olarak sportif aktivitelerde bulunmak, bacak sıkılaştırma losyonu etkisinin uzun süreli olmasını sağlayacaktır.

siki2477

İşte bacak sıkılaştırma losyonu kullanmanın incelikleri:

Kullanmaya başlamadan önce prospektüsü dikkatlice okumalı ve belirtilen noktalara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Losyonların ortak özelliği içerisinde “E” vitamini barındırmasıdır. Genellikle sabah akşam günde iki kez fındık büyüklüğünde alınarak dairesel hareketlerle bacaklara masaj yaparak sürülmelidir.

Bacak sıkılaştırma losyonu etkisini ortalama iki hafta süre sonra göstermeye başlayacağından sıkılaşma konusunda hemen pes etmeyin sabırlı olun. Düzenli kullanımla şiş kısımların indiğini, cildinizin sıkılaştığını göreceksiniz.

Bacak sıkılaştırma losyonu sürdükten sonra, biraz güneş banyosu yaparsanız, sıcağın ve kan dolaşımının hızlanmasıyla cilt altına daha iyi nüfuz edecektir.

Bu losyonlar kesinlikle yüz için kullanılmamalıdır.

Kullanmadığınız zamanlarda serin bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Bacak Sıkılaştırma Losyonu Nasıl Kullanılır? Reviewed by on . Vücudun en önemli uzuvlarından olan bacaklarınızın sıkı ve güzel görünmesi için bacak sıkılaştırma losyonu kullanmanın incelikleri burada... Bacaklar da vücudu Vücudun en önemli uzuvlarından olan bacaklarınızın sıkı ve güzel görünmesi için bacak sıkılaştırma losyonu kullanmanın incelikleri burada... Bacaklar da vücudu Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top