Anasayfa » Cilt Sorunları » Sivilce Tedavisi » Bacaklarda Sivilce Engelleyici Krem

Bacaklarda Sivilce Engelleyici Krem

Haziran 25, 2015 3:48 pm Kategori: Sivilce Tedavisi Yorum bırakın
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Hava şartlarından, cildin cinsinden ve epislasyon sonrası bacaklarda oluşan, sivilceleri önlemek için, sivilce engelleyici krem tavsiyesi.

Hava şartlarından dolayı, cildinizin etkilendiği yadsınamaz bir gerçek. Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte bacaklarınızın bakımı artık daha ön planda. Hem cildinizin cinsinden dolayı, hem hava şartlarından dolayı hem de epilasyon şeklinizden dolayı; bacaklarınızda oluşan sivilceler canınızı sıkıyor. Bu durumu önlemek için sivilce engelleyici krem tavsiye ediyoruz.

Bacaklarda epilasyon sonucu; sivilce, batık, morluk, kızarıklık ve lekelenmeler oluşur. Bunun nedeni ise, kökünden alınan kıllar büyürken deri yüzeyine, çıkmaya çalışır ancak bazıları deri üzerine çıkamaz ve deri altında kalarak reaksiyon yapmaya başlar. Bu durum epilasyon şeklinizi değiştirdiğiniz zaman da ortaya çıkabilir. Bunların yanında güneşe ve toza maruz kalan bacaklarınızda sevmeyeceğiniz görüntüler oluşabilir.

Bacaklardaki-sivilce65

“Dephyto Kıl ve Batık Önleyici Krem”, antioksidan maddeleri içeren ve detaylı bir uygulaması olmayan kremdir. Dephyto Kıl ve Batık Önleyici Krem, gece yatmadan önce sorunlu bölgeye yeterli gelecek miktarda masaj yapılarak uygulanır. Sonrasında bölgenin üzeri gazlı bez ile kapatılır ve sabaha kadar bölgede kalması sağlanır.Günlük olarak kullanılabilen, yüksek koruma sağlayarak cildin pH dengesine uygun olarak üretilmiş, sivilce engelleyici kremsayesinde evde kolaylıkla giderebileceğiniz en ideal yöntemlerden biridir.

Dephyto Kıl ve Batık Önleyici Krem’in 1 ile 5 kullanım sonrasında, sivilce ve batıkları önlediğini göreceksiniz. Bacaklarda sivilce engelleyici krem olarak kesin çözüm üreten bir üründür.

uzun-bacak98

Bacaklarda Sivilce Engelleyici Krem Reviewed by on . Hava şartlarından, cildin cinsinden ve epislasyon sonrası bacaklarda oluşan, sivilceleri önlemek için, sivilce engelleyici krem tavsiyesi. Hava şartlarından dol Hava şartlarından, cildin cinsinden ve epislasyon sonrası bacaklarda oluşan, sivilceleri önlemek için, sivilce engelleyici krem tavsiyesi. Hava şartlarından dol Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top