Anasayfa » Vücut Bakımı » Göz Dudak Bakımı » Dolgun Dudaklar İçin Ne Yapılmalı

Dolgun Dudaklar İçin Ne Yapılmalı

Ağustos 4, 2015 11:40 am Kategori: Göz Dudak Bakımı Yorum bırakın
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Dudaklar kadınların en önemli noktalarıdır. Her kadın dolgun bir dudak yapısına sahip olmak ister. Peki dolgun dudaklar için ne yapılmalı?

dudak-dolgusu-resimleri

Dolgun dudaklar her kadının hayalidir. Daha gösterişli ve dikkat çekici bir görüntü sağlar. Ancak ince dudak yapısına sahip hanımlar dolgun dudaklar için ne yapılmalı sorusunu her zaman merak ederler. Bu konu dikkat edilmesi gereken birkaç ipucu var. Bunların başında makyaj ve ruj seçimi konuları geliyor. Ruj seçimi yaparken dudak şeklinize göre seçmeniz size avantaj sağlar. İnce dudak yapısına sahip hanımların açık tonlarda ruj ve dudak kalemi kullanmaları daha dolgun dudak görüntüsü sağlayacaktır. Ayrıca açık renk bir ruj kullandıktan sonra beyaz bir kalemle hem üst hem de alt dudağınızın ortasını boyamanız ve dudağınıza dağıtmanız, dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayacaktır. Aydınlatıcılar ve nemlendiriciler de size yardımcı olacaktır.

rosiemini

Daha dolgun dudaklar için ne yapılmalı sorusuna ikinci bir yanıt olarak birkaç egzersiz önerilebilir. Örneğin: dudaklarınızı gerip, ağzınızı sıkıca kapattıktan sonra dudaklarınızı 8 çizer gibi sağa sola doğru çevirin. Ardından dudaklarınızı gerip, derin nefes aldıktan sonra sert bir şekilde nefes verin. A, e, u, o harflerini söyledikten sonra yanaklarınızı doldurarak nefes alın ve sonra hızlıca verin. Bu egzersizleri tekrarlayarak daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dolgun dudaklar konusunda bir kaç ipucu daha var. Temiz bir diş fırçası ile dudaklarınızı fırçalamanız ve nemlendirici sürmeniz ıslak ve dolgun bir dudak yapısı sağlayacaktır. Aynı zamanda nane, tarçın ve acı biber yağları da işinize yarayacaktır. Ancak hassas dudaklara sahipseniz bu yağlar sizin için uygun olmayabilir. Tabi ki fondöten veya kapatıcı ile dudaklarınızı kapatıp, aynı dudak renginizdeki kalem ile istediğiniz kalınlıkta çizebilirsiniz. Önerilere uymanız her zaman sizin yararınıza olacaktır.

kalem-dudk

Dolgun Dudaklar İçin Ne Yapılmalı Reviewed by on . Dudaklar kadınların en önemli noktalarıdır. Her kadın dolgun bir dudak yapısına sahip olmak ister. Peki dolgun dudaklar için ne yapılmalı? Dolgun dudaklar her k Dudaklar kadınların en önemli noktalarıdır. Her kadın dolgun bir dudak yapısına sahip olmak ister. Peki dolgun dudaklar için ne yapılmalı? Dolgun dudaklar her k Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top