Dövme Silme Kremi

Temmuz 3, 2015 3:25 pm Kategori: Estetik ve Lazer İşlemler 2 Yorumlar
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Dövmeleri silmenin pratik bir yolunu sunan Dövme Silme Kremi, dövme mürekkebini yumuşatarak cilt üzerine atılmasına yardımcı olur.

Zaman içerisinde soluklaşan dövmelerinizden kurtulmak istiyorsanız ya da artık vücudunuzda dövme kullanmayı tercih etmiyorsanız, dövme silme kremi‘ni kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan bileşenler ile cilt altında bulunan mürekkebi yumuşatıp, cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem, oldukça acısız ve kesin çözümlere ulaşmak için ideal.

tattoo-removal-cream-5555

Bildiğiniz gibi geleneksel dövme silme işlemi lazer ile yapılıp, oldukça pahalı ve sancılıdır. Birçok kişinin korkulu rüyası haline gelen dövme sildirme işlemi,dövme silme kremi sayesinde kolaylıkla çözülebilecek duruma gelmiştir.Bu ürünün kullanımı ise şöyle;

Cildinizi kullanımdan önce birkaç dakika sıcak su ile yumuşatın. Kremi dövmenin üzerini kapatacak şekilde sürün. Cildiniz tarafından emilmesi için iki ya da üç dakika bekleyin. Dövme silme kremi cilt tarafından tamamen emildikten sonra üzerini temizleme mendili ile silin. Bu işlemi günde iki kez yapmanız yeterli olacaktır.

tattoo-removal-cream-1-33333333

Bu işlem uygulandıkça dövmenin mürekkep yapısı bozulacak ve soluklaşacaktır. Soluklaşma işlemi ortalama olarak 7 ya da 8 günü bulabilir. Soluklaşma işleminden sonra mürekkep yavaş yavaş yumuşamaya ve gözle görülür şekilde çıkmaya başlayacaktır. Mürekkep yumuşadıktan sonra 13 ya da 14 günlük bir sürede dövme tamamen silinmiş olacaktır.

Dövme çıkarma kremini kullanmadan önce herhangi bir hazırlığa ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken günde iki kere düzenli olarak kullanmaktır. Renkli ya da siyah dövmeleri, makine ile yapılan kalıcı dövmeleri çıkarmak için güvenle kullanabilirsiniz.

Dövme Silme Kremi Reviewed by on . Dövmeleri silmenin pratik bir yolunu sunan Dövme Silme Kremi, dövme mürekkebini yumuşatarak cilt üzerine atılmasına yardımcı olur. Zaman içerisinde soluklaşan d Dövmeleri silmenin pratik bir yolunu sunan Dövme Silme Kremi, dövme mürekkebini yumuşatarak cilt üzerine atılmasına yardımcı olur. Zaman içerisinde soluklaşan d Rating: 0

Yorumlar (2)

  • raziye

    dovme silme kreminı sizde varmı nerde bulabiliriz

  • Asi

    Üzdə olan lekelere karşı

Leave a Comment

scroll to top