Anasayfa » Makyaj ve Parfüm » Parfüm » En İyi İlkbahar Parfümleri

En İyi İlkbahar Parfümleri

Haziran 26, 2015 5:02 pm Kategori: Parfüm 1 Yorum
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

İlkbahar Parfümleri ; İlkbaharın esintilerini üzerimize yansıtacak ilkbahar parfümleri arasında en iyi olanları bulabilmek hiç de zor değil.

İlkbaharın gelmesiyle ruhumuzda oluşan ışıltıları her açıdan dışarıya da yansıtmak isteriz. Bunu sağlayacak, kıyafetler kadar önemli olan bir diğer şey de kokulardır. Baharın gelmesiyle kış aylarının kalıcı ve ağır parfümlerinin yerini, meyve ve çiçek kokulu ilkbahar parfümleri alır. Doğayla bütünleşmemizi de sağlayan ilkbahar parfümleri, birçok seçenek içerse de en iyi olanlarını kullanabilmek kadınların her zaman öncelikli tercihi olur. Bunun için ise dünyaca kabul görmüş bazı parfümler bulunuyor.

1. Daisy Eau So Fresh Sorbet, Marc Jacobs

marc-jacobs328

Marc Jacobs’un en dikkat çekici parfümü olan Daisy Eau So Fresh Sorbet, içeriğinde bulunan passion fruit, armut, pembe greyfurt, mor menekşe, yasemin, misk ve sedir notalarıyla ilkbahar parfümleri arasında ön sıralarda yer alıyor. Daisy Eau So Fresh Sorbet, çiçek ve meyve kokularını barındırmasıyla ilkbahar ve yaz aylarında, tazeliği üzerinizde hissetmenizi sağlıyor.

2. L’Eau D’Issey Florale, Issey Miyake

1149830_fpx330

İlkbahar parfümleri denildiğinde kuşkusuz ki ilk akla gelen parfümlerden biri Issey Miyake L’Eau D’Issey Florale. Gül tomurcukları, zambak, mandalina ve beyaz odunun mükemmel birlikteliğini kokusuna yansıtan L’Eau D’Issey Florale, bahar dokunuşlarını hissettirirken, şık şişe tasarımıyla da dikkat çekiyor.

3. Paradiso, Roberto Cavalli

roberto-cavalli-paradiso-model-shot-1160x773340

Modern kadının ruhunu yansıtan Roberto Cavalli Paradiso, bergamot, yasemin, mandalina, pembe defne yaprağı, gül ve yaban mersini notalarıyla harika bir ilkbahar parfümü. Akdeniz sahillerinin esintisini taşıyan Paradiso, ilkbahar ve yaz aylarınızın vazgeçilmezi olmaya güçlü bir aday.

En İyi İlkbahar Parfümleri Reviewed by on . İlkbahar Parfümleri ; İlkbaharın esintilerini üzerimize yansıtacak ilkbahar parfümleri arasında en iyi olanları bulabilmek hiç de zor değil. İlkbaharın gelmesiy İlkbahar Parfümleri ; İlkbaharın esintilerini üzerimize yansıtacak ilkbahar parfümleri arasında en iyi olanları bulabilmek hiç de zor değil. İlkbaharın gelmesiy Rating: 0

Yorumlar (1)

  • okuyucu

    Merhaba, sitenizde iletişim bölümü yok. İletişim menüsü ekleyebilir misiniz?

Leave a Comment

scroll to top