Anasayfa » El Ayak Bakımı » El Bakımı » İlk Antiaging Etkili El Maskesi

İlk Antiaging Etkili El Maskesi

Haziran 30, 2015 4:38 pm Kategori: El Bakımı Yorum bırakın
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on Pinterest

Vücudunuzun en çabuk biçimde yıllara yenik düşen ve yıpranan kısmı olan elleriniz için yeni çıkan el maskesi, kadınların bu konudaki sıkıntılarını çözebilecek yönde.

Bilindiği gibi yılların getirdiği yıpranmayla oluşan vücut kusurlarımıza çare olabilecek birçok ürün bizleri rahatlatmak adına piyasaya sürülmüş durumda. Ancak bu ürünlerin çoğunluğu yüzde ve çevresinde oluşabilecek yaşlanma belirtilerine yönelik durumda. Bu konuda ellerimizdeki kusurları geciktirmek ve belki de yok etmek adına FİLORGA, ilk kez yaşlanma karşıtı el maskesi ürününü bizlere sundu.

eldiven392

Bu ürün ellerde oluşabilecek lekelenme, kırışma, deri kuruması ve tırnaklardaki sorunlara yönelik yaşlanma etkilerine karşı ortaya çıkarılmış bir ürün olarak tanıtılmıştır. Uygulanması ile ellerinize yoğun bir bakım uygulayan bu el maskesi, ellerinizin daha dolgun ve genç görünmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

İçerisindeki maddelerle ellerinizdeki kurumuş deriyi alarak daha yumuşak ve dolgun ellere sahip olmanızı sağlayan bir el maskesidir. Bunun dışında tırnaklarınızda yaşlanma etkisi ile oluşmuş sararmalar ve zayıflıklıklara yönelik olumlu etkileri de içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca ellerinizde oluşan lekelenmeler için de çözüm sunar. Bunları tamamıyla yok edemese de en azından zamanla azalmasına yardımcı olmaktadır.

el393

Kullanımı sonucunda daha yumuşak ve bakımlı elleri size sunmayı amaçlayan bu el maskesinin 6 haftalık bir uygulama süresi gerektirmektedir. Uygulamalarınızı firma önerisi gereğince düzenli ve uygun bir biçimde yapmanız gerekmektedir. Sıklığı ise bir hafta içerisinde üç kez kullanımı biçiminde önerilmiştir.

İlk Antiaging Etkili El Maskesi Reviewed by on . Vücudunuzun en çabuk biçimde yıllara yenik düşen ve yıpranan kısmı olan elleriniz için yeni çıkan el maskesi, kadınların bu konudaki sıkıntılarını çözebilecek y Vücudunuzun en çabuk biçimde yıllara yenik düşen ve yıpranan kısmı olan elleriniz için yeni çıkan el maskesi, kadınların bu konudaki sıkıntılarını çözebilecek y Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top